>

Poradnik „Szyld gdański”

Dzięki poradnikowi „Szyld gdański” dowiesz się jak – w estetyczny, profesjonalny oraz zgodny z prawem sposób – umieścić szyld i reklamę Twojej działalności. Podpowiemy Ci jak dobrać szyld, by stał się wizytówką Twojego lokalu. By nasze ulice i budynki stały się ładniejsze, a reklama bardziej skuteczna.

Zasady sytuowania, wymiary i standardy jakościowe szyldów i reklam reguluje, obowiązująca od kwietnia 2018 roku, tzw. Uchwała Krajobrazowa Gdańska (UKG). Celem jej wprowadzenia było uporządkowanie naszego otoczenia i ujednolicenie informacji wizualnej w przestrzeni miejskiej.

Poradnik przedstawia nowe możliwości reklamowania lokali w Gdańsku. Odnajdź typ lokalu, w którym prowadzisz swoją działalność oraz wybierz spośród form szyldów dopuszczonych przepisami Uchwały Krajobrazowej Gdańska. Szereg praktycznych wskazówek pozwoli Ci wybrać odpowiednią reklamę, prawidłowo ją zamontować i właściwie o nią zadbać.

Mamy nadzieję, że poradnik „Szyld gdański” będzie pomocnym narzędziem do stworzenia dobrej reklamy Twojej firmy.

Ściągnij poradnik "Szyld gdański" w formacie .pdf

Zamów poradnik "Szyld gdański" w formie papierowej


Uchwała Krajobrazowa Gdańska w 3 krokach

Krok 1.


Wyszukaj obszar dla adresu Twojego lokalu - każdy obszar to różne ustalenia szczegółowe

Krok 2.


Odnajdź typ lokalu dla nieruchomości w której prowadzisz swoją działalność

Krok 3.


Wybierz formę szyldu odpowiednią dla Twojego lokalu


Poznaj lepiej Uchwałę Krajobrazową Gdańska


Facebook

Źródło wiedzy o dobrych i złych praktykach reklamowych, o tym jak przepisy Uchwały Krajobrazowej realnie porządkują chaos reklamowy i o wielu działaniach w trosce o poprawę estetyki Gdańska
facebook.com/uchwalakrajobrazowagdanska

Strona WWW

Na stronie możesz zapoznać się z przykładami reklam zgodnych z Uchwałą Krajobrazową Gdańska oraz informacjami jak nadmiar reklam wpływa na nasze otoczenie i ład przestrzenny.
www.uchwalakrajobrazowagdanska.pl