>

3. Lokal bez wejścia od ulicy

Twój lokal znajduje się wewnątrz budynku i nie posiada bezpośredniego wejścia od strony ulicy. Bywa tak, że działalność jest jedną z wielu w tym samym budynku. Wybór szyldów jest tutaj nieco ograniczony. Nie oznacza to jednak, że informacja o Twojej działalności nie dotrze do odbiorcy.

W sytuacji, gdy na budynku umieszczono już szyldy sąsiednich lokali, zwłaszcza jeśli są one różnej wielkości i zamontowano je na różnych wysokościach, postaraj się porozumieć z zarządcą budynku i pozostałymi przedsiębiorcami w celu umieszczenia wszystkich szyldów na wspólnej tablicy wizytówkowej (D1).

Poradnik "Szyld gdański" (plik .pdf)


Dobre i złe praktyki reklamowe


Poczytaj więcej o dobrych i złych praktykach reklamowych


Masz do wyboru

Pamiętaj!

Przesłanianie otworów okiennych lub drzwiowych, przeszkleń oraz detalu architektonicznego jest zakazane.

Umieszczając tabliczkę na ścianie zwróć uwagę, żeby nie zasłaniała ona elementów dekoracyjnych np. tynków oraz materiałów szlachetnych. Wykonaj tablicę z materiału przeźroczystego np. szkła lub pleksiglas.


Zobacz przykład zastosowania

Mam pytanie


Imię


Adres email


Numer telefonu (opcjonalnie)


Treść wiadomości


Dziękujemy za wiadomość. Udzielimy na nią odpowiedzi w możliwie najkrótszym czasie.
Błąd, wyślij wiadomość ponownie.

Zapytanie ma charakter konsultacyjny. Otrzymana odpowiedź nie stanowi decyzji w rozumieniu Kodeksu postępowania administracyjnego. Wydawanie opinii dla projektów reklam odbywa się w oparciu o procedurę opisaną na stronie - opiniowanie reklam.